Dotazy na Orion Cooler

Jak dlouho v Cooleru vydrží led?

Existuje mnoho důvodů, které souvisí s tím jak dlouho se v Orion Cooleru udrží led. Záleží na izolaci Cooleru, kvalitě a typu ledu, kolikrát byl Cooler otevřen, kde je umístěn, zda-li byl Cooler předchlazen atd. Orion Cooler má tepelnou izolaci lepší než jakýkoliv chladič na trhu.

Proč se to jmenuje Orion Cooler?

Orion byl velký, dobře známý zkušený lovec v Řecké legendě, lovec šelem a mistr moří. Existuje mnoho legend o jeho dobrodružstvích v přírodě. Velký lovec Orion byl po své smrti bohem Diem utvořen jako souhvězdí a vyzvednut na nebesa aby byl navždy sledován. Orion je síla, dominance, dovednost a nadčasovost jako jsou všecny znaky Orion Cooleru. To je výkon, inovace a legenda.

Proč Orion Cooler udrží led déle, než ostatní chladiče?

Orion Coolery udrží led déle, než konkurenční chladiče vzhledem k použité vynikající tloušťce izolace. S nejméně dvoupalcovou (5,08cm) silnou izolací v polyetylenové konstrukci, existuje vysoká bariéra mezi ledem a venkovními aspekty mimo chladič. V kombinaci s dobrým, tuhým typem těsnění je Cooler schopen zastavit pronikání venkovního vzduchu a mikroklima od venkovních podmínek.

Jak mám vědět, jakou velikost Orion Cooler koupit?

Existuje mnoho faktorů na co chceme Orion Cooler použít, co do něj ukládat a na jak dlouho. Menší velikosti jsou pro kratší vyjížďky, větší velikosti pro delší cesty. Menší Coolery jsou dobré na menší předměty, pár piv, menší ryby, naložení masa na grilovačku nebo párek bažantů, zatímco větší jsou nezbytné pro větší předměty jako jsou čtvrcená zvěř, velké ryby nebo potraviny pro celou skupinu na týden, nebo ledové pití pro celou posádku na delším lovu. Chcete-li používat Orion Cooler jako pracovní plošinu nebo jako podstavec jsou vhodné střední a větší velikosti. Na Orion Coolerech se dá stát, sedět nebo jej použít jako stůl. Záleží na vás jaké velikosti dáte přednost.

Jak dlouhá je zaruční doba pro Orion Cooler?

Orion Coolery jsou postavena tak, aby vydrželi v nejtvrdších podmínkách na světě. Naše Coolery mají záruku původnímu majiteli na dobu 5 let od data nákupu.

Mohu si objednat vlastní barevné Orion Coolery tak, aby barva byla podle mých představ a nebo podle barvy mého Jackson kajaku?

Orion Coolery jsou nabízeny ve standardních barvách, v kterých se vyrábějí Jackson Kajaky. Dorado, Forest Camo, Sky camo, Sexy shad a Jungle Camo (AKA GI Jackson) barvy jsou standardem pro obě značky (Orion Cooler. Jackson kayak). Momentálně nevyrábíme barevné schéma podle vašich představ.

Kde mohu koupit Orion Cooler?

Orion Coolery jsou k dispozici přímo v našem internetovém obchodě klikni zde. Nebo v showroomu (pro větší zájem na objednávku).

Jaké Orion Coolery se mi vejdou na Jackson kayak?

Orion 25 se nejlépe hodí pro použití na Jackson kajaku jaké koliv velikosti, které se používají v oblasti skladování za sedadlem. Samozřejmostí i pro Orion 35. Orion 45 se také hodí k rybolovu, ale už spíše na SUP Jackson Kayak SUPerFISHAL přpadně na nafukovací kajak zander.

>>>>>>>>