Tipy pro Orion Cooler

Lov kachen z Jackson kayaku Kilroy!

Ed Anderson

Ed se nějakou dobu dostat někam ven na lov nemohl. Domácí povinosti a podnikání občas člověku zabrání dělat i to co ho velmi baví. Když se Ed konečně urval na lov, vyrazil na tajné místo kde se, ale špatně loví ze břehu. Vzal si svůj Jackson kayak Kilroy s Realtree přehozem a mohl se tak dostat do úplné blízkosti kachem. Jeho sedmi měsíční pes měl velkou radost z úlovků a Ed zas, že měl s sebou Orion Cooler 65 kam se jeho kachny vešly.

Chytání Sea Bassů na nedělní Velikonoce

Brian Downling

V pátek před nedělními Velikonoci byla pro Briana jasná volba co dělat. Pochytat pár Sea bassů aby tak mohli být součástí sváteční večeře. Na výletě nesmělo chybět pivo, které se otvíralo o rohy Orion Cooleru. Pochytané ryby se dávaly do Cooleru, kde byl led aby pivo nezteplalo.

Humří sezóna

Tyler Overstreet

Tyler vyrazil na sezónu humrů na FLoridu a nemohl s ním chybět Orion Cooler velikosti 25. Ze začátku se do klecí nic moc nechytlo, ale nakonec se poštěstilo dvanáct kousků. Druhý den včasně ráno svůj lov zopakoval a nakonec se podařilo humrů ještě více. Vše se hezky očistilo a uchovalo v Cooleru do večerní grilovačky.

Lov hus v Cow Creek

Damon Bungard

Ne moc dobrá lovecká sezóna pro Damona. Buď moc práce, nebo špatné počasí na lov. Damon se seznámil s partičkou z Cow Creak ranče a ti ho vytáhli na lov hus. Lov se zadařil a tak mohl Damon pokřtít svůj Orion Cooler coby škubací stůl.

Lov divočáka

Damon Bungard

Damon se skupinou začínajících lovců stopoval divočáky přes zatopené bažiny. Nakonec se podařila velká prasnice, která společně s Coolerem byla ponechána v zimě aby vše pořádně prochladlo a pak se prasnice naporcovala do bedny na převoz.

Naložení krocana

Chris Funk

Pečení krocana pro Chrise je velký svátek. Nejen, že má rád velký kus masa, ale ke všemu si ho dokáže sám velmi dobře naložit. Na dva dny naložil krocana do Orion Cooleru s Cajun lákem. Je to přesně směs rozmarýnu, citrónu, a česneku. Po vyndání krocana z láku už jen lehce pomazat olejem a hurá na gril.

>>>>